Latest Post

Ośrodek leczenia uzależnień w Krakowie: Zdrowie na pierwszym miejscu Micromaster 440

Podczas upalnych dni najważniejszym jest dobre nawadnianie organizmu, tak samo to wewnętrzne polegające na spożywaniu dużych ilości napojów a najlepiej wody, jak i to zewnętrzne, którym jest schładzanie całego ciała wodą. I w tym drugim przypadku idealnie sprawdzą się baseny ogrodowe bestway, których wybór jest tak duży, że bez trudu znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie i dopasujemy je do naszych własnych potrzeb, w zależności od ich przeznaczenia i wielkości posiadanej powierzchni, na jakiej mają zostać posadowione.

Basen ogrodowy bestway dostępny jest w wielu rozmiarach i w trzech podstawowych rodzajach, jako:

  • dmuchany, który będzie wystarczający dla takich użytkowników jakimi są małe dzieci
  • basen rozporowy bestway czyli samonośny, najczęściej okrągły basen montowany na powierzchni, w którym wystarczy napompować górny pierścień i napełnić go wodą aby „zbudował się sam”, i który posłuży już całej rodzinie,
  • stelażowy owalny lub prostokątny, w którym dzięki jego dużym gabarytom możliwe jest nie tylko siedzenie w wodzie, ale również pływanie.

Małe baseny dmuchane przeznaczone dla dzieci ozdabiane są bajkowymi ornamentami i nie wymagają specjalnego dodatkowego wyposażenia prócz ewentualnie łaty naprawczej, natomiast te większe baseny ogrodowe bestway, wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów odpornych na przebicia, w swoich zestawach posiadają: basen, pompę filtrującą, komplet przyłączy, wymienny filtr do pompy, matę podłogową i drabinkę bezpieczeństwa, która podnosi się dzięki czemu mamy pewność, że do basenu nie wejdzie nikt bez naszego nadzoru. Do każdego basenu dołączona jest także instrukcja obsługi. Wszystkie modele posiadają korek spustowy dla łatwiejszego opróżnienia, a dodatkowym wyposażeniem jest pokrywa basenu, która jest idealnym rozwiązaniem na ochronę wody w basenie przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

Related Post