Latest Post

Micromaster 440 Mieszkania deweloperskie Lublin – korzyści z wyboru nowego budownictwa

Okna PCV są popularne ze względu na ich przyjazność dla środowiska, trwałość i niski koszt. Mogą być używane w szerokim zakresie zastosowań, w tym w domach mieszkalnych, budynkach komercyjnych i zastosowaniach przemysłowych.

PVC (polichlorek winylu) to rodzaj tworzywa sztucznego, które od lat jest wykorzystywane w produkcji okien. Ma kilka zalet w porównaniu z innymi rodzajami tworzyw sztucznych stosowanych w oknach, takich jak odporność PVC na zniszczenie przez promieniowanie ultrafioletowe.

W dzisiejszych czasach okna PCV są wykonywane z panelami szklanymi lub z przezroczystego tworzywa sztucznego zamiast drewnianych. Panele są zwykle utrzymywane w miejscu przez metalowe ramy, choć niektórzy producenci stosują zamiast nich ramy drewniane.

Ponieważ PVC jest tak trwały i łatwy w obróbce, można go formować w dowolny kształt i rozmiar. To czyni go idealnym do tworzenia niestandardowych okien dla domów lub firm, które potrzebują specyficznych kształtów lub rozmiarów, aby dopasować się do otworów lub istniejących projektów.

Sprawdź Okna Wrocław PCV